tel. +48 733 849 749

[email protected]

al. Jana Pawła 28, 43-100 Tychy

 

 

Dofinansowanie

WSPARCIE UE - Dofinansowanie przydomowych oczyszczalni ścieków

Istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie na budowę biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków. Zazwyczaj takie dofinansowania organizowane są przez urzędy gmin, które pozyskują środki na realizacje projektów z Unii Europejskiej, między innymi z Funduszu Spójności. Czasem pozyskują fundusze z innych źródeł własnych lub kredytów.

czytaj więcej

O firmie

Jesteśmy firmą dynamicznie się rozwijającą. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych pracowników. Chcemy zapewnić łatwy dostęp do naszych przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu.

Nasi Doradcy Techniczni doradzą Państwu w doborze właściwej oczyszczalni oraz pomogą w załatwieniu wszystkich formalności związanych z budową Przydomowej Biologicznej Oczyszczalni Ścieków.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie oczyszczania ścieków. Są to wyłącznie Biologiczne Oczyszczalnie, sprawdzone i cieszące się uznaniem klientów, wielokrotnie nagradzane na targach w kraju i za granicą.

Wszystkie oferowane przez nas oczyszczalnie posiadają Certyfikat Unii Europejskiej na zbiornik oraz na redukcje zanieczyszczeń i są w 100% ekologiczne.

Zapraszany do kontaktu, dalsze szczegóły omówimy telefonicznie lub na osobistym spotkaniu.

Jesteśmy dystrybutorem na terenie całej Polski  

Zbudujmy razem wspólny sukces!

Infolinia

tel. +48 733 849 749